Płytki włoskie i hiszpańskie w Paste-Group

Paste-Group to niewielka firma rodzinna, której założenie przypadło na rok 1993. Nieduża, jednak wiele lat ciężkiej pracy sprawiło, że obecnie firma może pochwalić się wieloma wspaniałymi realizacjami. Współcześnie zatrudnieni pracownicy są ogromną pomocą i wsparciem dla założycieli. Odznaczają się szeroką wiedzą na temat aranżacji wnętrz czy doboru odpowiednich płytek do istniejącego już wyposażenia. Paste-Group współpracuje z rodzimymi dostawcami, choć współpraca nie kończy się na nich.

Chętnie sprowadzają płytki z Hiszpanii, Włoch czy Portugalii, o czym więcej można przeczytać tutaj: https://www.paste-group.pl/nasza-oferta

Płytki włoskie w Paste-Group

Jednym z piękniejszych i cieplejszych krajów Europy są Włochy. Można się nimi zachwycać bez końca – rewelacyjna kultura, fenomenalna przyroda, otaczające je morze oraz życzliwa ludność. Także płytki pochodzące z tego kraju są godne uwagi potencjalnych klientów.

Produkcja płytek włoskich odbywa się całkowicie naturalnie, charakteryzują się stuprocentową ekologią, co trafi do czułego serca fanów Eko. Płytki włoskie Poznań to szeroka gama kolorów i wzorów, a ich jakość gwarantuje podłogę na lata. Dodatkowym atutem jest fakt, że ta podłoga będzie się bardzo łatwo czyścić.

Płytki hiszpańskie Poznań

Płytki hiszpańskie, jak sama nazwa mówi, sprowadzane są z pięknej, ciepłej Hiszpanii. Nie można spotkać ich nigdzie indziej, są bardzo wyjątkowym produktem. Wytrzymałe, a jednocześnie bardzo estetyczne, powalają swoim urokiem i potrafią skraść serce niejednej kobiecie.

Comments are closed.

  • Sklep z płytkami ceramicznymi w Poznaniu

    Zakup płytek ceramicznych w dużym mieście, jakim jest Poznań, nie stanowi najmniejszego problemu. Jako jeden z największych ośrodków miejskich w kraju, Poznań to miejsce, gdzie sklepów z ceramiką jest mnóstwo.
  • Ogród wokół domu

    Dom jest miejscem gdzie spędza się najwięcej czasu. Jest jeszcze ogród w którym w sezonie letnim spędza się równie dużo czasu. Aby ogród był piękny i funkcjonalny należy o niego odpowiednio dbać. Warto w ogrodzie utworzyć liczne alejki, dzięki czemu trawa nie będzie wydeptana, a …
  • Kredyt na własne mieszkanie

    Młodzi ludzie chcąc się usamodzielnić i zacząć życie na własny rachunek, wyprowadzają się od rodziców, zakładają rodzinę. Jednak muszą gdzieś mieszkać. Jeżeli nie dostaną od rodziców, babci, czy kogoś innego z bliskich mieszkania w prezencie, czy spadku, stają przed dużym dylematem: czy szukać mieszkania do …
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Sie    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30